У Дніпрі вибирають кращу театральну постановку: хто бере участь у конкурсі?

23 вересня, 18:53
У Дніпрі вибирають кращу театральну постановку: хто бере участь у конкурсі? - фото 1

За час конкурсу журі оцінить 22 вистави, а також позаконкурсну студентську постановку.

У Дніпрі проходить конкурс на отримання вищої театральної нагороди Придніпров'я "Січеславна-2020". У ньому беруть участь театрали із Запоріжжя, Кривого Рогу, Павлограда, Кам'янського та Дніпра. Про це повідомили у пресслужбі Дніпровської міськради.

Так, фестиваль проходить із 18 до 28 вересня за підтримки програми "Культурна столиця". За цей час журі оцінить 22 вистави, а також позаконкурсну студентську постановку. У фіналі експерти виберуть переможців відразу в декількох номінаціях: "Чоловіча та жіноча ролі другого плану", "Чоловіча та жіноча ролі", "Музичне оформлення постановки", "Сценографія", "Режисерська робота", "Хореограф-постановник". Нагороду отримають також дебютанти.

Загалом, призовий фонд фестивалю склав близько 130 тисяч гривень. Два власники гран-прі отримають по 25 тисяч гривень.

«Також учасники будуть нагороджені спеціальними дипломами та преміями "Кращий директор","Пропаганда театрального мистецтва". Окремою премією "Репетиція і повага “Таврія”" будуть відзначені робітники цеху, саме завдяки яким створюються вистави», — зазначив голова Дніпропетровського міжобласного відділення Національної спілки театральних діячів України Олександр Шароваров.

Церемонія нагородження відбудеться 28 вересня о 16:00 у Дніпропетровському національному академічному музично-драматичному театрі ім. Тараса Шевченка.

Раніше ми писали, що у Дніпрі вдруге пройде фестиваль сучасного мистецтва "Гогольфест".

Поділитися: