У Дніпрі ветеранів війни на сході України та їх родини запрошують до театру

У Дніпрі ветеранів війни на сході України та їх родини запрошують до театру - фото 1

Бійців АТО/ООС із родинами запрошують провести святковий вечір Дня захисника України 14 жовтня на виставі "Лісова пісня" у театрі.

В управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації розповіли, як отримати безкоштовні квитки.

«Аби отримати безкоштовні квитки, слід зателефонувати до нашого управління за номером 068 679 89 61. На виставу обов’язково потрібно взяти маски або респіратори», — наголосив в. о. начальника управління з питань учасників АТО Олександр Чумак.


Виставу за п’єсою Лесі Українки покажуть у Дніпровському академічному театрі драми та комедії, який розташований на проспекті Дмитра Яворницького, 97. Глядачам обіцяють оригінальний текст, глибоке музичне оформлення, красиві костюми та захоплюючу акторську гру. Початок вистави запланований на 19:00.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі пройде Форум родин загиблих героїв України.

Також у Дніпрі в панорамному кінотеатрі Музею АТО встановлять нові проєктори. На модернізацію технічного обладнання з обласного бюджету виділили 962 тисячі гривень.

А ще у Дніпрі біля музею АТО жінка залишила залізну квітку в руках бронзової дівчинки. На відео з камер спостереження видно, як жінка підходить до скульптури, затримується ненадовго, а потім фотографує.

Реклама