У Дніпрі Вахтанг Кіпіані презентував книгу "Справа Василя Стуса"

Фото: dniprorada.gov.ua - фото 1
Фото: dniprorada.gov.ua

У Дніпрі просто неба відбулася зустріч із журналістом Вахтангом Кіпіані та презентація його книги "Справа Василя Стуса".

На Театральній площі ввечері 22 липня зібралося більше ніж сотня охочих, приїхали навіть із сусідніх міст. Понад годину говорили про постать поета Василя Стуса та сьогодення України. Захід – безкоштовний. Український журналіст Вахтанг Кіпіані приїхав не тільки із зустріччю. У нашому місті проходять зйомки чотирьох серій про історичні події у Дніпрі різних часів.

Реклама

У Дніпрі Вахтанг Кіпіані презентував книгу 'Справа Василя Стуса' - фото 181677

Такими зустрічами ми виправляємо криву недомовок радянської влади, вважає директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради Дар’я Біла:

«Ми кажемо правду, хоч вона і болюча та нівечила нашу історію. Ми зараз можемо вільно збиратися та обговорювати ті чи інші теми, з Вахтангом Кіпіані говоримо про "Справу Василя Стуса", також охочі можуть поставити запитання і у форматі діалогу зрозуміти для себе постать великого поета».
«Презентації книги та живе спілкування відбуваються там, де люди хочуть слухати. У мене тут друга зустріч із дніпрянами. Хочу подякувати мешканцям та міському голові Борису Філатову за таку можливість попрацювати тут деякий час. А ця книга – повернення боргу поетові, щоб у сучасності про нього знали та пам’ятали. Скажу, що треба інвестувати в людей, які варті часу, і Василь Стус – така людина», – поділився пан Кіпіані.
Вахтанг Кіпіані- фото 181676

Вахтанг Кіпіані
dniprorada.gov.ua

"Справа Василя Стуса" написана на основі матеріалів кримінальної справи (розсекречені архіви КДБ СРСР) проти поета Василя Стуса 1980 року. У 2021 році вже продано більше ніж 100 тисяч екземплярів книги.

Реклама