У Дніпрі в Управлінні патрульної поліції побилися копи: офіційна позиція УПП

Максим Калиняк / скріншот з відео - фото 1
Максим Калиняк / скріншот з відео

У Дніпрі між патрульним поліцейським і заступником начальника Управління патрульної поліції стався конфлікт. Унаслыдок цього обидві сторони заявили про нанесення один одному тілесних ушкоджень.

Увечері 17 травня в соцмережах з'явилося відео, на якому патрульний Максим Калиняк, у якого на обличчі помітна кров, стверджує, що на нього нібито напав заступник начальника УВП В'ячеслав Маслюк. Зробив він це, мовляв, для того, щоб поліцейський "не поїхав до Києва".

«У Києві я буду не один день. Поїду звідти тільки тоді, коли зустрінуся з президентом Володимиром Зеленським та переговорю з ним щодо того, що відбувається в системі (патрульної поліції, — ред.) в державі», — повідомив Маслюк у відеоролику, опублікованому 15 травня.

За словами патрульного, після того, як він після закінчення зміни здав зброю, на нього напали.

«Хотіли ознайомити мене з якимось незаконним розслідуванням, залученням якоїсь відповідальності. А коли я сказав, що буду це все знімати, — вирвав з рук (телефон, — ред.) та сховався, а може і спетляв через чорний хід», — розповів у відео Максим Калиняк.

Пізніше в мережі з'явився ще один ролик, на якому зворотна сторона конфлікту — В'ячеслав Маслюк — коментує подію. За його словами, інцидент стався, коли він ішов по коридору. Там заступник начальника зіткнувся з патрульним, який "грався в телефон".

«Я взяв його за телефон, і кажу: "Приберіть телефон і відійдіть убік". Після чого поліцейський схопив мене. Я спробував його відштовхнути, а він каже: "Це напад на поліцейського". Потім він спробував мене затримати. Скажіть мені, за що? Що я зробив? Я його не бив», — заявляє заступник начальника Управління патрульної поліції В'ячеслав Маслюк.

Розбитий ніс патрульного чоловік пояснив "боротьбою" — травму той нібито міг отримати від зіткнення головами.

У самому ж Управлінні патрульної поліції журналісту 34 телеканалу розповіли, що за фактом події проводяться перевірки. Максим Калиняк зараз знаходиться на лікарняному, В'ячеслав Маслюк продовжує працювати.

«Ми розбираємося в цій ситуації. Обидві сторони написали заяву. Слідчі органи з'ясовуватимуть, хто прав, хто винен. Калиняка на цей час на роботі немає, а В'ячеслав, який теж вважає себе постраждалою стороною, зараз на роботі», — розповіла нам прессекретарка патрульної поліції області Людмила Копиленко.

 

Раніше ми писали, що у Дніпрі зіткнулися Volkswagen і Renault: водії авто влаштували бійку просто на дорозі.

 
Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор