У Дніпрі в театрі Шевченка днями покажуть нову комедію

16.11.2020, 18:55
У Дніпрі в театрі Шевченка днями покажуть нову комедію - фото 1

Вистава буде оповідати історію про спадок, який американська багатійка залишила собаці.

Цю виставу хотіли показати вже давно, — кажуть у театрі. Однак через карантин прем'єру двічі переносили. На останній репетиції побували журналісти 34 телеканалу. Один з артистів був у образі ще за 20 хвилин до початку.

«Міша Гутман — такий собі єврей, ділок, який уміє зробити справу, який уміє щось там прокрутити, провернути. Це дуже весела вистава, але я репетирував і плакав. Це жарт», розповів народний артист України Віктор Гунькін.


А от Григорію Маслюку не до жартів. У виставі він грає українського юриста. Йому, — каже, — гроші затьмарили очі. Та потім життя змусило схаменутися.

«Він думає: "Що ж це я зробив? Продав прізвище, мову втратив. А це все рівно, що втратити маму, рідну неньку"», — пояснив народний артист України Григорій Маслюк.


Режисер Олександр Варун каже, що спочатку історія нагадує анекдот. Але вистава зовсім не про гроші та жадібність. Вона має глибший сенс, — говорить режисер.

«У цьому анекдоті закладені дуже важливі питання. Питання світогляду, питання різного менталітету, різних націй, питання зради, питання вірності, питання гонору націй!», — поділився режисер-постановник Олександр Варун.


Подивитися виставу можна буде 18 та 19 листопада.
У театрі дотримуються карантинних правил. Тому зала буде заповнена на 50%.

Поділитися: