У Дніпрі в школі № 26 капітально відремонтують спортивну залу

04.11.2020, 17:40
У Дніпрі в школі № 26 капітально відремонтують спортивну залу - фото 1

За словами голови батьківського самоврядування школи Тетяни Желізняк, спортзал не оновлювався з часів, коли вона сама тут вчилась.

Ремонт у спортивній залі не робився навіть за умови дуже високої зношуваності поверхонь (через те, що у ній проводили уроки фізкультури як для молодшої, так і для старшої школи).

«За часи експлуатації ми, як могли, підфарбовували та облаштовували цю залу, але активні спортивні ігри та заняття все ж таки дали про себе знати. Ми чекаємо, що тут буде оновлено все за сучасними нормами», - сказала заступниця директора школи № 26 з навчально-виховної роботи Олена Маковійчук.


Спортивну залу оновлять капітально. Тобто спочатку будівельники знімуть все до цегли, а потім зроблять професійну підлогу, замінять системи опалення та освітлення, відремонтують стелю та стіни. Заплановано також відремонтувати допоміжні приміщення - тренерську та роздягальні.

«Як мама своєї дитини, я дуже радію тому, що вже у наступному році в нашій школі буде сучасна оновлена спортивна зала. Проєкт, який нам представили, мені дуже сподобався. Для дітей тут буде зроблено яскраво, сучасно, комфортно», - поділилася враженнями представниця батьківського самоврядування школи № 26 Тетяна Кривошеїна.

 


Нагадаємо, раніше у Покровському завершується реконструкція найбільшого в районі ліцею. Підрядники вже виконали понад 85% запланованих робіт.

Джерело: Дніпровська міська рада
Поділитися: