У Дніпрі в парку "Придніпровський" оновили головний вхід

Фото: pokupon - фото 1
Фото: pokupon

Роботи в парку "Придніпровський" тривали три місяці. За цей час комунальники відремонтували колони, паркан та провели благоустрій території.

У жовтні планують встановити на головній алеї лави та урни.

«Були проведені роботи зі встановлення оновленої секції огорожі, колони та замінили клумбу під квіти. Вперше на колонах з’явилась назва парку, тобто парк отримав власне ім’я», — говорить начальник відділу утримання КП "Парк культури та відпочинку Придніпровський" Роман Мироненко.

Місцеві жителі теж сприяють розвитку парку. Нещодавно подали проєкт до "Бюджету участі" з пропозицією встановити нове освітлення.

«Дуже приємно, що місто помітило Придніпровськ та нарешті сюди влилися інвестиції. Дуже приємно, що почали реконструювати парк, і дуже хотілося, щоб цей проєкт тривав. Тут багато молоді та дуже великий потенціал», — говорить жителька ж/м "Придніпровськ" Карина Зубанова.

Реклама

Раніше ми писали про те, що у ЦНАПі Кам’янського можна отримати більше послуг.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама