У Дніпрі в парку Глоби гинуть качки: що з ними сталося?

У Дніпрі в парку Глоби гинуть качки: що з ними сталося? - фото 1

Жителі міста звернули увагу, що в парку Глоби в воді плавали мертві качки. У міськраді вважають, що в загибелі птахів винні городяни, які годують їх невідповідною їжею.

В озері парку Глоби багато качок і голубів. Однак жителі міста стали помічати, що деякі птахи помирають з незрозумілих причин і їх тіла плавають у воді. Як повідомляє Інформатор, директор парку Наталя Басова вважає, що загибель птахів послужили люди, які годували птахів хлібом, булками, чіпсами та сухариками.

«Ми систематично проводимо роз'яснювальну роботу. Навіть таблички вже повісили. Люди не розуміють. Вони чомусь вважають, що птахи в нашому парку постійно голодні, і це їхня місія - врятувати тварин від голодної смерті. Але відбувається все з точністю до навпаки», — говорить Наталія Басова.

Реклама

Басова також зазначила, що особливу небезпеку для качок несе запліснілий хліб, який призводить до невиліковного і заразного захворювання — аспергільоз. Воно вражає одну качку, після швидко поширюється на всю зграю. Аспергільоз викликає масову загибель птахів вже через кілька днів. Лікування від цієї хвороби немає, сказала Наталія. Тому давати будь-яким птахам такий хліб строго заборонено.

«Цвілий хліб — вірна загибель птахів. Вони його проковтнуть з тієї ж жадібністю, що і свіжий», — додала вона.

Реклама