У Дніпрі в 2021 році у 200 будинках відремонтують під’їзди

16 лютого, 16:30
Актуально
У Дніпрі в 2021 році у 200 будинках відремонтують під’їзди - фото 1

Усі роботи проводитимуться коштом міського бюджету.

Наприклад, у будинку № 30 на проспекті Героїв уперше за майже 40 років оновлюють один із під’їздів.

«Ми заселилися у цей будинок у 1982-му. Відтоді за майже 40 років у під’їзді жодного разу не робився ремонт. Стіни стали обідрані, на підлозі облізла плитка, вікна потрощені, випадали рами. Страшно було заходити. Тепер нарешті у нас іде ремонт. Ми за це дуже вдячні», – розповіла жителька будинку Віра Чернишова.


Всього у будинку 12 під’їздів. Чотири з них утворили житлово-будівельні кооперативи, тож за гроші з муніципального бюджету відремонтують вісім під’їздів. Наразі розпочато ремонти у трьох під’їздах.

«Тут повністю шпатлюють і фарбують стіни та стелю, вже замінили старі вікна на енергоощадні, зривають старе покриття на підлозі для заміни. Матеріали, які використовують під час ремонту, витримують низькі температури, тому холод на якість робіт не вплине. Ми у постійному діалозі із мешканцями, тож якщо виникають питання, разом їх вирішуємо», – сказав директор обслуговуючого підприємства Максим Дегтяренко.

 

У Дніпрі в 2021 році у 200 будинках відремонтують під’їзди - фото 156662

Дніпровська міська рада

Нагадаємо, раніше у Дніпрі інспекція з питань благоустрою нагадала бізнесу про прибирання снігу. Перевірки щодо своєчасного прибирання підприємцями прилеглої до їхніх об’єктів території від снігу та криги проводяться щодня у різних районах міста.