У Дніпрі утеплили дитячі садки: що змінилося?

У Дніпрі утеплили дитячі садки: що змінилося? - фото 1

У Дніпрі завершили перший етап тепломодернізації освітніх закладів. У межах цієї програми оновили 80 будівель. Однією з них став дитячий садок № 391 на вулиці Новошкільній, куди ходять 120 дітей.

Уже без обігрівачів. У Дніпрі завершили перший етап тепломодернізації освітніх закладів. Гроші на утеплення шкіл і садочків виділив Європейський банк. На кредитні кошти у місті оновили 80 будівель. Зокрема дитячий садок № 391 на вулиці Новошкільній, куди ходять 120 дітей. Там утеплили фасад, замінили вікна, двері, встановили окремий тепловий пункт, який дозволяє регулювати температуру відповідно до погоди на вулиці. Усе зробили за один рік. Завдяки таким діям кожен утеплений освітній заклад може економити в середньому 35 відсотків енергії, а отже, витрачати менше грошей.

«Також ми бачимо, що зовнішній вигляд будівлі став набагато кращим, естетичним. Зараз у нас є групи на першому поверсі, де температура повітря становить 25 градусів. До модернізації було 18, іноді 17», — каже директорка дитсадка № 391 Ірина Байдак.

Утеплення чекає дитсадок № 104 на вулиці Данила Нечая. Ремонтуватимуть його вже навесні, коли розпочнеться другий етап програми з тепломодернізації. До нього включили вже не тільки садки та школи, а ще й чотири медичні заклади, кажуть у мерії.

«98 — загальна кількість об’єктів. У них також включаються і заклади медичного характеру. Чекаємо початок робіт, уже проводяться проєктні роботи. Розпочнеться вже навесні робота на нових об’єктах», — зазначає представник міського департаменту інноваційного розвитку Владислав Соловйов.

Раніше ми писали про те, що МОН рекомендує перевести на дистанційне навчання учнів 5-11 класів.

Реклама

Андрій Замковий
Андрій Замковий Редактор Випускник журфаку ДНУ ім. Олеся Гончара. В ЗМІ працюю вже більше п’яти років. Починав із газетних публікацій, потім був редактором сайту новин. Із березня 2020-го — кореспондент “Деталей”. Люблю знімати сюжети про спорт, автомобілі та цікавих людей.

Реклама