У Дніпрі учні закликали містян не купувати зникаючі первоцвіти

08 березня, 15:55
У Дніпрі учні закликали містян не купувати зникаючі первоцвіти - фото 1

Таку акцію проводять вже втретє. Все аби зберегти первоцвіти.

Паперові замість живих. У Дніпрі учні закликали містян не купувати зникаючі первоцвіти. Вихованці гуртка роздавали перехожим різнокольові квіти біля пам’ятника Олександру Полю. Їх виготовили діти молодших класів власноруч. Таку акцію проводять вже втретє. Все аби зберегти первоцвіти. Адже рослини занесені до Червоної книги. І хоча їх налічується майже 500 видів та щороку їх меншає.

"Ці квіти треба залишити, тому що зараз так ми їх бачимо усі. Але ще якихось хоча б 20 років, щоб вони протримались, щоб нашим нащадкам, нашим дітям хватило побачити це наживо, а не на картинці в Інтернеті", - каже юний натураліст Єгор Чергик.
"Ми вирішили через дітей достукатися до свідомості дорослих. Тому діти які є вихованцями позашкільних навчальних закладів виготовили 400 таких прекрасних квітів. Вони вмістилися в дві корзини, які ви можете бачити. Також ми консультувалися з департаментом екологічної політики, який зазначив, що якщо ми вже виготовляємо квіти, то вони мають бути з екологічних матеріалів, які не шкодять природі. Тому вони виготовлені от з такого паперу. Ми цією акцією проговорюємо і наголошуємо на важливості збереження первоцвітів", - пояснює заступниця директора міського департаменту гуманітарної політики Дар'я Біла.

 

 
Поділитися: