У Дніпрі у театрі Шевченка презентували нову комедію

У Дніпрі у театрі Шевченка презентували нову комедію - фото 1

Актори з Кам ’янського презентували нову комедію у дніпровському театрі Шевченка. Вона розповідає про удову мільярдера та про її названих дітей, які через гроші запроторюють мачуху до психіатричної лікарні.

У головній ролі під іменем місіс Севідж виступила заслужена артистка не лише України, а й Казахстану – Маргарита Кудіна.

Ця комедія, розповідає головний режисер, зовсім не про сміх. Вона показує, що із людиною роблять гроші. А ще допомагає розібратися у собі і віднайти вихід із складної життєвої ситуації.

«Якщо те, що ти зробив чи зіграв, і це не пробилося в серці сидячого в залі – це порожня робота. Тому я завжди вибираю такі п'єси та такі ролі, які є у п'єсах, щоб вони йшли до глядача», — говорить головний режисер театру ім. Лесі Українки Сергій Чулков.

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі перенесли відкриття ковзанки. Спочатку відкрити ковзанку планували 3 грудня. Але через те, що в місті тепла погода поверхня ковзанки так і не встигла заледеніти. У зв'язку з цим відкриття було перенесено на неділю 5 грудня.

Реклама

Айміна Арнаут
Айміна Арнаут Кореспондентка. Освіта: ДНУ ім. О. Гончара. Досвід роботи: 2,5 роки. Улюблені теми: тварини, стиль життя, природні та погодні явища, міжнародні новини.

Реклама