У Дніпрі у Театрі опери та балету покажуть спектакль “Попелюшка”

25 лютого, 20:02
У Дніпрі у Театрі опери та балету покажуть спектакль “Попелюшка” - фото 1

Довгоочікувана прем'єра сезону. У Дніпрі в Театрі опери та балету покажуть спектакль “Попелюшка”. Артисти готувалися 8 місяців. Підбирали костюми та відпрацьовували па. На генеральній репетиції балету побували наші журналісти.

На сцені з мітлою вправно витанцьовує Олена. У спектаклі вона грає головну роль — Попелюшку. В театрі жінка працює вже понад 20 років. Та каже: попри досвід, кожного разу хвилюється, як уперше.

Грайлива, трохи смішна і зла водночас. Така на сцені Аліна — вона грає у спектаклі вередливу сестру. Каже: має власний секрет, як добре вжитись у роль.

«Взагалі будь-яку партія потрібно готувати не з якоюсь каторгою, а в задоволення — тоді все буде виходити. Я можу тут подуріти і відпустити себе», — говорить артистка балету Аліна Веретина.

Одна з найважливіших частин образу артистів — їхні сценічні костюми, — запевняють у театрі. Для спектаклю “Попелюшка” їх створили аж 72. Майстриня каже: кожен добирали індивідуально. Над деякими працювали місяцями. Найскладнішим виявився костюм Попелюшки.

У театрі розповідають: планували спектакль уже давно, але карантин уніс свої корективи.

Завітати на прем'єру можна буде 26 і 27 лютого. У театрі додають: карантинних правил дотримуються. Тому зала буде заповнена наполовину.

Поділитися: