У Дніпрі у театрі драми та комедії готують останню у сезоні виставу

У Дніпрі у театрі  драми та комедії готують останню у сезоні виставу - фото 1

Кохання проти закону. У Дніпрі у театрі драми та комедії готують спектакль «Лавкод». Це третя вистава цього сезону. Історія про те, як в уявній реальності, аби побудувати стосунки, люди звертаються до служителів Феміди.

Щойно познайомились – і одразу закохалися. Головну героїню у виставі грає Діана Данилюк. За п’єсою, дівчина не може сходити на побачення з хлопцем без адвокатів. Тож парі доводиться боротися за своє кохання. Дівчина каже, роль їй близька до душі.

Роль хлопця у виставі виконує Ярослав Савченко. За сценарієм, він спершу нерішучий та сором’язливий. Але потім заради кохання починає діяти.

Та все ж Феміда стала на бік кохання, тож пара змогла дійти згоди з адвокатами.

До прем’єри вистави готувалися майже два місяці, кажуть у театрі. Режисерка обрала п’єсу ізраїльського драматурга Михайла Хейфеца.

«П’єса дуже цікава тим, що автор поміщає героїв в досить незвичні запропоновані обставини. Це мали бути він і вона, але в сучасному світі, в цій альтернативній реальності кожен приходить зі своїм адвокатом. Цікава абсурдна ситуація», – розповіла режисерка-постановниця Дар’я Підколзіна.

Прем’єру глядачі зможуть побачити 19-го та 20-го червня. А вже 3-4 липня театральний сезон завершать спектаклем «Жінка на біс».

Реклама

Реклама