У Дніпрі у матері-алкоголічки забрали дитину

У Дніпрі у матері-алкоголічки забрали дитину - фото 1

У четвер, 16 січня, в поліцію надійшло повідомлення про насильство у сім'ї.

Як повідомляє прес-служба ГУ НП, прибувши на місце, правоохоронці побачили чоловіка і вагітну жінку, які були п'яні. У сусідній же кімнаті знаходився їх 8-місячна дитина в занедбаному стані.

Так, щоб уберегти дитину від неадекватних батьків, поліцейські вилучили хлопчика з родини і відвезли в лікарню, де за ним наглядатимуть медпрацівники.

Відносно матері були складені адміністративні протоколи за ст. 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) і 173-2 (вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового забороненого приписи або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Інспектори ювенальної превенції провели з жінкою профілактичну бесіду і повідомили працівникам служби у справах дітей про перевірку сім'ї на дотримання батьківських обов'язків і створення гідних умов для проживання дитини.

Раніше ми повідомляли, що у Дніпрі група людей напала на перехожих і знімала злочин на телефон. У грудні 2019 року молодий чоловік разом з подільниками напав на двох людей біля одного з дніпровських ресторанів.

Валерія Малихіна

Хотите получать оперативные и важные новости прямо в свой мессенджер? Подписывайтесь на наш канал в Telegram.

Реклама