У Дніпрі у лікарні ім. Мечникова почали вакцинувати медиків

03 березня, 17:29
У Дніпрі у лікарні ім. Мечникова почали вакцинувати медиків - фото 1

Перша сотня охочих. У "Мечникова" почали вакцинувати медиків. Від Covid-19 прищеплюють не лише тих, хто працює у "червоній" зоні, а й інших лікарів. Процедуру проводить мобільна бригада. Використовують британську вакцину AstraZeneca. Перед щепленням усіх обстежили.

«За сьогодні ми вакцинуємо 90, тому що під час обстеження виявлено деякі протипоказання. Ще понад 200 лікарів у нас перехворіли, там великий відсоток тих, хто хоче вакцинуватися, тому що, якщо людина перехворіла, повірте мені, на власному досвіді це пережити, повторного такого стресу для організму ніхто не хоче», — говорить заступник медичного директора ОКЛ ім. Мечникова Юрій Скребець.

У нашій області вже вакцинували близько 500 людей. Серед них не лише медики, адже нині список для вакцинації розширили. Відтак у першій хвилі від Covid-19 можуть прищепитися діячі культури, спорту, а ще священники.

«Для раціонального використання вакцини, за моїм рішенням, коло осіб, яким дозволена вакцинація, було значно розширено. Вакцина поставляється до країни в багатодозових флаконах на 10 щеплень, і після відкриття флакона його треба використати протягом 6 годин», — каже міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.
Поділитися: