У Дніпрі у гуртожитку на вулиці Котляревського впала стіна

Обвал пошкодив мережу опалення, водопостачання та підлогу, вся будівля в аварійному стані.

Обвалилася та розтрощила труби: у Дніпрі у гуртожитку на вулиці Котляревського впала стіна. Обвал пошкодив мережу опалення, водопостачання та підлогу. Жителі скаржаться, будівля вся в аварійному стані. Чи є постраждалі? Та хто має ремонтувати стіну?

Гуркіт наче під час землетрусу: так Ольга описує момент, коли частина стіни під її кімнатою рухнула.

«Я ось живу нагорі, почула гуп такий і тріск. Коли ми сюди вже спустилися і вода через стінку хльостала і на коридор і тут же все було», - розповідає Ольга Грачова, жителька гуртожитку.

Люди були нажахані, кажуть, гаряча вода з опалення йшла з усіх щілин.

У Дніпрі у гуртожитку на вулиці Котляревського впала стіна - фото 208117

Стіна впала у підсобному приміщені. Там нікого не було, тож обійшлось без постраждалих. Жителі одразу викликали аварійників. Та поки чекали на них, власноруч розібрали стіну і перекрили подачу води.

А от у обслуговуючій компанії пояснюють: зруйновану стіну будували самі жителі. Тож кажуть, кімнату відремонтують, а от відновлювати нічого не будуть.

«Ніякого фундаменту по цих простінках немає, зі стіною просто підлогу цегли виклали в дане приміщення. Ось ця яка пробоїна вийшла, її заклали, і ми забетонуємо і зробимо рівну підлогу», - зазначає Олександр Степаненко, головний інженер обслуговуючої компанії.

Купа цегли - все що лишилось від прибудови. Місцеві кажуть, бояться чергового обвалу, утім вже всього будинку. Бо ж дім руйнується просто на очах. Ольга живе тут 15 років, каже будинок не ремонтували роками.

«Будівля стоїть на піску і у нас немає вимощення. І вся вода яка, дощі, сніг, з даху все стікає по підмостку і стікає сюди знову під будинок. Ми просто рухнемо, складемося як картонний будиночок і все. Як на Тополі ось так піде будинок і все», - каже Ольга.

Однак у обслуговуючій компанії кажуть, ремонтувати будівлю не можуть. На це просто не має грошей. Бо у жителів великі борги за комуналку.

Реклама

Ніка Лобанська
Ніка Лобанська Кореспондент програми «Деталі». Досвід роботи журналістом: 5 років. Улюблені теми: Шоу-біз, кримінальні новини, діджиталізація, туризм.

Реклама