У Дніпрі в гімназії № 3 відкрили сучасну лабораторію мехатроніки

25 лютого, 20:48
Актуально
У Дніпрі в гімназії № 3 відкрили сучасну лабораторію мехатроніки - фото 1

У лабораторії вивчатимуть роботу складних автоматизованих механізмів. А знання застосовуватимуть на практиці.

У цій школі Вероніка краще за всіх розуміється на мехатроніці. Дівчина показує, як працює робот для сортування кольорів. На прикладі його та інших конструкторів діти вивчатимуть реальні виробничі процеси.

«Мехатроніка — це майбутнє, і все йде до автоматизації усіх процесів. Це все дуже цікаво розраховувати: циліндричні координати і на багато більше — коефіцієнт корисних дій. Учень краще розуміє і застосовує знання, адже це — практика», — говорить учениця гімназії № 3 Вероніка Подлєснова.

Такий функціональний простір створили за ініціативи народного депутата Дмитра Кисилевського. Він каже: нині фахівці з мехатроніки — на вагу золота.

«Це класна сучасна технічна дисципліна. Це щось на зразок сімейного лікаря, але для роботів. Це фахівець, який може налаштовувати, ремонтувати і управляти сучасним автоматизованим і роботизованим обладнанням», — вважає народний депутат України Дмитро Кисилевський.

Сучасне та функціональне оснащення лабораторії взяла на себе компанія "Інтерпайп". На підприємстві упевнені: сумлінні учні без роботи не залишаться.

Також коштом міського бюджету у класі мехатроніки зробили капітальний ремонт.

Головна мета таких класів — популяризувати технічні професії та повернути зацікавленість молоді до інженерних спеціальностей.

Поділитися: