У Дніпрі у дворі на Калиновій ремонтують дорогу

У Дніпрі у дворі на Калиновій ремонтують дорогу - фото 1

Із новим асфальтом і тротуарами. Так буде виглядати дорога у дворі на Калиновій, – заявляють у мерії. Кажуть, що тепер мешканцям будинків буде зручно ходити. Зараз ведуться ремонтні роботи. Коли планують завершити ? І скільки це коштуватиме?

Ремонтують дорогу в цьому дворі на вулиці Калиновій. Роботи тут вже у розпалі. Комунальники демонтували старий асфальт і незабаром прокладатимуть нове покриття. Як кажуть місцеві жителі, шляхи тут були у жахливому стані. Особливо потерпали під час дощів.
«Була така розбита, що отут постійно калюжі. Зараз хоч почали оновлювати», — ділиться житель Дніпра Олександр Портной.
«Дорога була дуже давно ремонтована. Вибоїни всюди були. Також затоплювало під'їзди», — розповідає жителька Дніпра Маргарита Степаненко.


Дорога у цьому дворі — чи не єдиний шлях до сусідньої вулиці. Тому її хочуть повністю облаштувати, — кажуть у мерії.

«Окремо буде встановлено тротуар для того, щоб мешканці прилеглих будинків могли комфортно пересуватися цим двором», — повідомляє Антон Андрієнко, головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності міського голови та його заступників.

Довжина шляху — 200 метрів. На ремонт із міського бюджету витратять близько трьох мільйонів гривень.

«Розпочато демонтаж бордюрного каменя. Потім буде влаштовано новий, протяжністю один кілометр. Після чого буде облаштоване нове асфальтове покриття на площі 1 500 метрів квадратних. І облаштоване нове тротуарне покриття — 800 метрів квадратних», — розповідає Дмитро Коробов, заступник начальника управління з благоустрою міста.

Якщо не завадить погода, завершити ремонтні роботи планують за три тижні.