У Дніпрі тривають роботи з оновлення метрополітену

У Дніпрі тривають роботи з оновлення метрополітену - фото 1

У депо Дніпровського метрополітену продовжується модернізація. Наразі на завершальній стадії ремонт системи опалення.

25 років без капітального ремонту. У Дніпрі привели до ладу одну з дрезин, що працює у метро. Платформу використовують для нічних робіт у тунелях підземки. Ремонт обійшовся майже у три мільйони гривень. Гроші виділили з міського бюджету. А всього у депо шість таких мотодрезин, з яких лише чотири — на ходу. Решта теж потребує модернізації.

«Для робіт перевозяться рейки, шпали, вивіз сміття, матеріали, усунення течі, вирубування бетону. Проведено заміну двигуна, колісних пар, реверс редуктора, карданних валів, ремонт автозчеплень. Здійснено ремонт кабіни з покращеною комфортабельністю для водія», — коментує майстер мотодепо КП “Дніпровський метрополітен” Ігор Чорний.

А ще у депо обладнали нову котельну. Вона була потрібна для опалення одного з цехів. У приміщенні встановили сучасні котли і електропідстанцію, яка їх живить. Система обігріву — автоматична і сама підлаштовується під вуличну температуру. Це дозволить ще й економити кошти на опаленні, кажуть у метрополітені.

«З 2004 року опалення в цій будівлі не було, як і в усьому електродепо. Воно раніше живилося від котельні заводу ДЕВЗ. Зараз у цьому будинку буде тепло. У даній будівлі знаходиться цех відстою та ремонту дрезин. Раніше, коли опалення не було, доводилося постійно прогрівати, утримувати в теплому стані, щоб не розморозити двигуни», — розповідає в. о. начальника служби капітального ремонту КП “Дніпровський метрополітен” Сергій Калиниченко.

Реклама

Андрій Замковий
Андрій Замковий Редактор Випускник журфаку ДНУ ім. Олеся Гончара. В ЗМІ працюю вже більше п’яти років. Починав із газетних публікацій, потім був редактором сайту новин. Із березня 2020-го — кореспондент “Деталей”. Люблю знімати сюжети про спорт, автомобілі та цікавих людей.

Реклама