У Дніпрі тривають перевірки перевізників щодо виконання умов договорів

20 серпня, 12:59
У Дніпрі тривають перевірки перевізників щодо виконання умов договорів - фото 1

За останній рік, через недотримання умов, договори з 15 перевізниками були розірвані.

Учора, 19 серпня, чергова перевірка відбулася на площі Вокзальній. Наприклад, на одному з маршрутів представники департаменту транспорту та транспортної інфраструктури виявили декілька значних недоліків, тож водію рекомендували зійти з маршруту. Сам кермувальник від коментарів відмовився, лише зазначив, що не полюбляє подібні перевірки.

«Перше, що впало в очі, — водій сидів у салоні та палив. Це категорично заборонено!
Далі ми помітили, що в транспортного засоба на задніх колесах стоять різні покришки — це також суворо заборонено, бо впливає на гальмівний шлях. Також у салоні аптечка не відповідає нормам, тож водій не зможе надати допомогу пасажирові в разі необхідності. Зауваження були передані водієві, він з’їжджає з маршруту до їхнього усунення», — розповів завідувач сектору контролю договорніх зобов’язань відділу пасажирських перевезень департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Іван Васючков.


Під час перевірки кожному транспортному засобу виставляються бали у відповідному акті. Якщо автобус набирає менше трьох – його рекомендують зняти з маршруту. Усі мешканці Дніпра можуть побачити результати перевірок у відкритому списку рухомого складу.

«Мешканці Дніпра завдяки цьому списку можуть контролювати перевізників. Акти перевірок доступні за посиланням. Якщо дніпрянин бачить, що, наприклад, два тижні тому перевіряли автобус (у списку є номера машин), і там були погані сидіння, а недолік не усунули, то він може звернутися до департаменту, і ми виїдемо на позапланову перевірку», - додав І. Васючков.

 


Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі сьогодні відбудуться зміни в русі трамваїв трьох маршрутів. Які пов'язані з ремонтом трамвайної колії по вулиці Княгині Ольги - на ділянці від вулиці Вокзальної і до вулиці Князя Ярослава Мудрого.

 

Олександр Воловоденко
Олександр Воловоденко журналіст, редактор
Джерело: Дніпровська міська рада
Поділитися: