У Дніпрі триває ліквідація стихійних звалищ

26 березня, 18:29
У Дніпрі триває ліквідація стихійних звалищ - фото 1

Департамент екологічної політики Дніпровської міської ради незважаючи на карантин продовжує прибирати стихійні звалища. Поки люди залишаються вдома, комунальники працюють, щоб підтримувати чистоту.

Згідно з даними реєстру, зараз у Дніпрі близько 300 сміттєвих накопичень, на їх ліквідацію цього року виділено понад 9 мільйонів гривень.

«Відповідно до постанови Кабінету Міністрів "Про становлення та облік безхазяйних відходів" райради Дніпра обстежують територію міста на виявлення стихійних звалищ. Після цього в департамент екологічної політики ДМР надаються акти і вже потім приймається рішення про ліквідацію. Незважаючи на карантинні умови, якими живе весь місто і країна, ми продовжуємо роботу. Проведено торги на "Prozorro" і укладено договір. Залишилися деякі організаційні питання і в Дніпрі знову почнеться ліквідація стихійних звалищ», — розповіла начальк відділу екологічного контролю департаменту екологічної політики ДМР Тетяна Левачова.

 

Минулого року розчистили звалище на вулиці Мільмана і поставили баки — тепер тут систематично вивозять сміття.

«Але є окремі жителі, які приїжджають машинами і викидають сміття. Нам це дуже не подобається і ми просимо їх цього не робити, але вони не реагують. Ми також прибираємо, бо на цьому місці дитячий майданчик і дітям ніде гратися», — розповіла дніпрянка Анна Кабаченко.


Представниця мерії Тетяна Левачова зазначила, що, на жаль, на місці вивезеного сміття з'являється нове, проблема повторюється знову і знову. Відходи безхазяйні, встановити того, хто це робить може тільки поліція. У разі фіксації подібного випадку, фізичній особі загрожує штраф від 340 до 1 340 грн.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: