У Дніпрі три вулиці можуть стати односторонніми

У Дніпрі три вулиці можуть стати односторонніми - фото 1

У центрі Дніпра планують зробити три вулиці односторонніми: Паторжинського, Старокозацьку та Шевченка.

У центрі міста можуть змінити рух на трьох вулицях. Зміни можуть настати з 1 грудня 2021 року. Про це повідомляє проєкт рішення Дніпровської міської ради. Односторонній рух планують ввести на таких ділянках:

- вулицею Паторжинського і вулицею Старокозацькою, від перехрестя з вулицею Олеся Гончара до перехрестя з вулицею Михайла Грушевського (шляхом заборони проїзду від Грушевського до Гончара);

- вулицею Шевченка, від перехрестя з вулицею Олеся Гончара до перехрестя з вулицею Михайла Грушевського (шляхом заборони проїзду від Гончара до Грушевського).

Зазначимо, що наразі проєкт ще не підписано. Тому ще невідомо, чи стануть ці вулиці односторонніми чи ні.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Кривому Розі створили першу в місті електронну мапу доступності. У мапі доступності можна прокласти шлях велосипедисту. Чи людині на візку. На неї нанесли всі пандуси та велодоріжки міста. А ще вона стане у пригоді і матусям. Місця на мапу можуть додавати всі охочі. Потрібно лише заповнити гугл-форму і надіслати фото, які підтверджують наявність того чи іншого елемента благоустрою або зони.

Також ми писали про те, що у Дніпрі триває ремонт на вулиці Янтарній. Михайло Лисенко повідомив, що роботи довелося подовжити, тому що трапилася аварія колектора зливової каналізації та напірного колектора, через який іде питна вода.

Крім того, ми повідомляли про тимчасові зміни у русі автобусного маршруту № 141. Все через перекриття вулиці Мостової у Дніпрі.

Реклама

Реклама