У Дніпрі тимчасово перекриють тротуар по вулиці Василя Жуковського

21 серпня, 15:58
У Дніпрі тимчасово перекриють тротуар по вулиці Василя Жуковського - фото 1

Перекривати тротуар збираються в районі будинку № 6, для проведення будівельних робіт.

Як повідомляють у департаменті благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради, початок робіт запланований на 1 вересня цього року. До цього дня підрядник, разом з Управлінням патрульної поліції в Дніпропетровській області, розробить тимчасову схему руху транспорту та заходи організації безпеки руху автівок та пішоходів.

Окрім цього, буде встановлено огорожу по периметру зони будівельних робіт, дорожні знаки та сигнальне освітлення. Передбачено також збереження наявних інженерних мереж. Після виконання робіт підрядна організація зобов’язана демонтувати огорожу, відновити порушене покриття тротуару та провести благоустрій прилеглої до зони будівельних робіт території.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що в Дніпрі на три роки перекриють тротуар і звузять проїжджу частину на одній з вулиць міста.

Також ми попереджали, де в Дніпрі не буде води 18-19 серпня. В зв'язку з проведенням невідкладних аварійно-відновлювальних робіт на мережі водопостачання.

А ще в Дніпрі 20 серпня трамваї трьох маршрутів ходили інакше. Зміни були пов'язані з ремонтом трамвайних колій по вулиці Княгині Ольги - на ділянці від вулиці Вокзальній і до вулиці Князя Ярослава Мудрого.

Джерело: Дніпровська міська рада
Поділитися: