У Дніпрі тимчасово перекриють частину проспекту Яворницького: що буде з транспортом?

У Дніпрі тимчасово перекриють частину проспекту Яворницького: що буде з транспортом? - фото 1

З 12 до 17 січня будуть внесені зміни у роботу трамваїв, тролейбусів та автобусів.

Із 07:00 12 січня до опівночі 17 січня перекриють проїзну частину проспекту Дмитра Яворницького в одному напрямку (від вул. Юліуша Словацького до вул. Княгині Ольги), а також провулку Скориківський (від вул. Князя Ярослава Мудрого до проспекту Дмитра Яворницького). Про це пишуть у пресслужбі Департаменту транспорту ДМР.

Такі заходи потрібні для проведення планових робіт з будівництва метрополітену та перенесення комунікацій водоканалу, що також необхідно для проєктування підземки.

У зв’язку з цим для громадського й особистого транспорту рух буде обмежено. Що стосується пішоходів, то вони зможуть вільно пересуватися вказаною ділянкою.

Маршрут електротранспорту, що перетинає місце перекриття, буде змінено так:

- трамваї № 1 прямуватимуть двома напрямками:

- № 1(К) Транспортний університет – вул. Центральна;

- № 1(7) Транспортний університет – по маршруту № 7 до залізничного вокзалу;

- тролейбуси № Б прямуватимуть зміненим напрямком через вул. Андрія Фабра – просп. Пушкіна – вул. Леваневського – Залізничний вокзал – далі за своїм маршрутом;

Автобусні маршрути виглядатимуть так:

- автобуси № 157-А, 101-А, 146-Б прямуватимуть від просп. Дмитра Яворницького через вул. Андрія Фабра, вул. Старокозацьку, вул. Шмідта до просп. Дмитра Яворницького і далі за маршрутом;

- автобуси № 87-Б прямуватимуть від просп. Дмитра Яворницького через вул. Андрія Фабра, просп. Пушкіна до вул. Шмідта і далі за маршрутом.

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.
Джерело: Департамент транспорту ДМР

Реклама