У Дніпрі таксист "влетів" у легковик

У Дніпрі таксист "влетів" у легковик - фото 1

У Дніпрі по вулиці Берегової, 135 сталася ДТП за участю кількох автомобілів.

За попередньою інформацією, таксист на великій швидкості влетів у "ВАЗ", який за інерцією врізався в ще 2 машини, що стояли попереду. Зазначимо, що легкові автомобілі зупинилися, щоб пропустити фуру, що виїжджає.

Внаслідок ДТП серйозно ніхто не постраждав.

Раніше ми писали про те, що в Україні планують посилити покарання за ДТП зі смертельним наслідком. Так, водіїв, що спричинили такі аварії можуть засудити до 15 років позбавлення волі.

Один із законопроєктів №6240 "Про внесення змін до статей 286 та 286-1 Кримінального кодексу України про посилення відповідальності за порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель людей", запропонований позафракційним депутатом Юлією Світличною передбачає, що водію, який став винуватцем ДТП з важкими травами або смертельним наслідком 5 до 8 років в'язниці (зараз 3-8 років) з позбавленням права керувати транспортними засобами терміном від 3 до 5 років (зараз до 3 років).

Крім того, за порушення правил дорожнього руху з кількома загиблими, термін збільшиться до 8-12 років (зараз 5-10 років), а права керувати транспортним засобом позбавлять довічно. Таке ж покарання загрожує за скоєння ДТП у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння, що спричинило смерть. Проте, якщо загиблих у аварії було більше, термін збільшиться до 12-15 років (зараз 7-12 років).

Альтернативний законопроєкт №6240-1 від фракції Слуга народу, пропонує більш м’які заходи покарання. Так, у випаду ДТП з тяжкими або смертельними наслідками, винуватцю аварії може загрожувати від 7 до 12 років в'язниці з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк 5-7 років.

У третьому законопроєкті №6240-2 "Про внесення змін до Кримінального кодексу України про посилення відповідальності за кримінальні правопорушення проти безпеки руху та експлуатації транспорту" йдеться про позбавлення волі на строк від 5 до 8 років із позбавленням права керувати транспортним засобом на 5 років за ДТП, що спричинило смерть або тяжкі тілесні ушкодження.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама