У Дніпрі та Підгородному люди замість реабілітаційних центрів потрапляли в рабство

У Дніпрі та Підгородному люди замість реабілітаційних центрів потрапляли в рабство - фото 1

Злочинна група отримувала прибуток від примусової праці соціально незахищених громадян. Учасники групи опинилися на лаві підсудних.

За даними слідства, 31-річний громадянин створив організовану злочинну групу, до складу якої входили ще троє його знайомих, з метою отримання прибутку від примусової праці соціально незахищених громадян.

Реклама

Для прикриття незаконної діяльності зловмисники зареєстрували громадську організацію, орендували кілька будинків в Дніпрі та Підгородному під виглядом реабілітаційних центрів для надання допомоги від алкогольної та наркотичної залежності.

Учасники групи вербували людей, користуючись їх вразливим станом, обіцяли житло і поліпшення побутових умов. Замість цього їх позбавляли можливості добровільно залишати територію, спілкуватися з рідними і змушували безкоштовно працювати (прибирати приміщення, території або виконувати інші роботи). Отримані від замовників кошти підозрювані розподіляли між собою.

Учасники організованої злочинної групи, які під виглядом реабілітаційних центрів тримали людей в трудовому рабстві, опинилися на лаві підсудних. Обвинувальний акт направлений до суду. Підозрюваним інкримінують кримінальний злочин, передбачений ч. 3 ст. 149 КК України (торгівля людьми).

Зараз судовий розгляд кримінального провадження триває.

Раніше ми писали про те, що в області поліція викрила групу, яка тримала людей у ​​трудовому рабстві.

Реклама