У Дніпрі та області знизився рівень захворюваності на COVID-19

У Дніпрі та області знизився рівень захворюваності на COVID-19 - фото 1

На Дніпропетровщині знизився рівень захворюваності на коронавірус. У порівнянні з минулим тижнем – майже на 67%.

«Щоденно моніторимо епідеміологічну ситуацію в області. За минулу добу зафіксували 262 нові випадки коронавірусу. Понад 2 тис людей одужали. Для порівняння – 11 березня 2021-го в регіоні підтвердили понад 640 випадків», – розповіла завідувачка відділенням Дніпропетровського обласного Центру контролю та профілактики хвороб Галина Шамичкова.

Вона додала – рівень захворюваності на коронавірус на Дніпропетровщині знизився. За минулий тиждень COVID-19 підтвердили майже у 1,8 тис мешканців області. На попередньому тижні – у більш ніж 5 тис людей.

«В області продовжується вакцинація від COVID-19. Зробити щеплення можна у будь-якому пункті при амбулаторії – усе працює. Вакцинуємо дорослих та дітей від 12 років, робимо й бустерну дозу», – сказала Галина Шамичкова.

Нині Дніпропетровщина – у помаранчевій зоні епіднебезпеки.

Раніше ми писали про те, що дніпровські волонтери звертаються за допомогою.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама