У Дніпрі та області продовжують вакцинувати дітей

У Дніпрі та області продовжують вакцинувати дітей - фото 1

На Дніпропетровщині усі центри первинної медико-санітарної допомоги працюють у штатному режимі й проводять вакцинацію дітей.

По області за останні два місяці провакциновано 11% дітей відповідно до плану.

У наявності вакцини від правця, дифтерії, кашлюка. Деякі вакцини вже закінчуються, зокрема й проти туберкульозу (бцж).

У разі закінчення тієї чи іншої вакцини відповідні профілактичні щеплення можна буде зробити за індивідуальним графіком, як тільки вакцина з’явиться.

«У лютому розпочато кампанію з вакцинації дітей проти поліомієліту. За плановою вакцинацією щеплення отримали 100% дітей. Вона продовжується для тих, кому підходить термін робити щеплення відповідно до віку», - сказала начальниця відділу департаменту охорони здоров'я ДніпроОДА Наталя Шмалько.

Триває вакцинація проти коронавірусною хвороби. У центрах первинної медико-санітарної допомоги працюють кабінети щеплень. Вакцини у наявності.

Раніше ми писали про те, що створили чат-бот для інформування про пересування окупанта.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама