У Дніпрі та області перевіряють міські та міжміські автобуси

У Дніпрі та області перевіряють міські та міжміські автобуси - фото 1

На Дніпропетровщині почали перевіряти автобуси.

Фахівці Укртрансбезпеки разом із поліцією інспектують міський та міжміський транспорт. Зокрема, дивляться, чи на місці усі документи, а також у якому стані машини.

За тиждень інспектори вже виявили понад сотню порушень і склали 72 акти. Перевізники мають їх усунути протягом десяти днів, або сплатити штраф — від 340 до 1700 гривень.

«Це неоформлені договори. Документи про надання послуг з перевезення пасажирів, неоформлені документи страховки пасажирів. Кожен пасажир має бути застрахований від нещасних випадків на транспорті на суму не менше і не більше, ніж 102 тисячі», – говорить старший держінспектор відділу міжрегіонального управління Укртрансбезпеки Олег Васильковський.
«Саме зараз той період, коли розпочалися масові перевезення, в тому числі й дітей, почалися перевезення пасажирів на нерегулярній основі. Й коли проходять ці планові та позапланові перевірки ліцензійних умов, ми перевіряємо як машини випускаються, чи проходять вони механічні огляди, щоб увесь цей пакет був готовий», – говорить начальниця відділу Придніпровського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки Вероніка Комісар.

Раніше ми писали про те, що чи може Дніпро піти під землю через аномальні дощі.

Реклама

Реклама