У Дніпрі та Кривому Розі з'являться нові трамваї: Кабмін виділив 1,2 млрд гривень

У Дніпрі та Кривому Розі з'являться нові трамваї: Кабмін виділив 1,2 млрд гривень - фото 1

Кабінет Міністрів направив 1,2 мільярда гривень субвенції Дорожнього фонду держбюджету Дніпру і Кривому Рогу на придбання нових трамваїв. Журналісти 34.ua дізналися, який електротранспорт вийде на колії Дніпра.

Кошти, які Кабмін виділив на придбання нових трамваїв будуть розподілятися через Дніпропетровську обласну державну адміністрацію.

«Коли стане відомо, скільки конкретно коштів виділять саме для Дніпра, ми будемо розуміти, яку кількість трамваєв можна закупити. 1,2 млрд гривень це великі гроші і за них можна купити не менше 24-26 одиниць сучасних трамваїв. З розрахунку, що один трисекційний трамвай зазвичай обходиться в 1,5 млн євро або 40 млн гривень», — пояснив журналістам 34.ua замдиректор по експлуатації та перевезень КП "Дніпровський електротранспорт" Володимир Сусленков.

Він додав, що трамваї для міста будуть закуповуватися за тендерною процедурою:

«Ми розробимо технічні умови для трамваїв, які підійдуть саме для нашого міста. Там буде врахована крутизна наших підйомів, радіус вулиць, комфорт та обслуговування. Звичайно ж виробник повинен мати досвід виробництва вагонів. Потім буде оголошено міжнародний тендер. Участь зможуть приймати вітчизняні та міжнародні виробники. Обов'язкова умова — укласти чіткий графік виробництва і поставки нових трамваїв, так як покупець не може чекати роки, на виготовлення такої великої партії»

Він також додав, що розуміння, які трамваї з'являться в Дніпрі, з'являться після проведення тендера, і це можливо приблизно в жовтні поточного року.

Раніше ми писали, що проїзд в маршрутках подорожчає на 10 гривень, а проїзд в міському електротранспорті на 8 гривень.

Реклама

Реклама