У Дніпрі створюють “Стратегію розвитку ОСББ та ЖБК”

У Дніпрі створюють “Стратегію розвитку ОСББ та ЖБК” - фото 1

Документ має стати своєрідною інструкцією для нових об’єднань та орієнтиром для вже чинних.

Стратегія включатиме декілька напрямів: енергоефективність, організація, проведення ремонтів та навчання. Після підготовки проєкту, його буде винесено на розгляд сесії міськради. Про це під час прес-конференції повідомив спеціаліст відділу по роботі з ОСББ, ОСН і ЖБК Владислав Макарець.

«Ми проаналізували усі об’єднання. На початку нашої роботи усі вони були розрізнені: були якісь прагнення для їхнього будинку, але концепції розвитку в цілому не було. Міська влада прийняла на себе ініціативу щодо систематизації проблем ОСББ. Аби провести аналіз, працюємо за двома напрямами: об’єднання через профільний сайт "Простір самоврядування" можуть подати стратегічний план із переліком усіх ремонтів, які їм потрібно зробити. Інший — представники міської влади проводять анкетування голів об’єднань, щоб розуміти проблематику, скільки об’єднань регулярно беруть участь у програмах та яка допомога потрібна. Це допоможе нам зробити стратегію», — зазначив чиновник.


За словами представника мерії, "Стратегія розвитку ОСББ та ЖБК" стане єдиним документом, на базі якого об’єднання зможуть працювати декілька років.

«Усіх голів ОСББ, які мають бажання взяти участь у підготовці документа та розуміються на тому, навіщо потрібна стратегія, запрошуємо до співпраці. Зараз вона дистанційна. Будемо разом напрацьовувати цей єдиний документ, який буде гарантією та стимулом для усіх об’єднань далі розвиватися», — сказав В. Макарець.


У Дніпрі створюють “Стратегію розвитку ОСББ та ЖБК” - фото 116867

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у 2019 році ОСББ та ЖБК Дніпропетровської області взяли майже 500 "теплих" кредитів. Це понад 90 мільйонів гривень від держави.

Також центри соціального обслуговування та ОСББ отримали засоби індивідуального захисту.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.