У Дніпрі створили мапу здорового та безпечного відпочинку

05.06.2020, 19:04
У Дніпрі створили мапу здорового та безпечного відпочинку - фото 1

На неї вже нанесено 9 парків і скверів, 3 локації біля води, а також 2 алеї.

Мапа буде постійно оновлюватися.

«Комунальники, як і зазвичай, готувалися до літнього сезону. На цю карту нанесені об’єкти, на яких уже завершені усі підготовчі роботи: відремонтовані об’єкти благоустрою, підстрижено газони, обрізані аварійні гілки тощо. Ідея мапи — внутрішньоміський туризм, бо через епідеміологічну ситуацію у світі багатьом довелося відмовитися від відпусток. А це гарний привід пізнати краще своє місто, наприклад, жителі Самарського району можуть поїхати до скверу на ж/м “Західний” та побачити, як змінюється місто», — зазначив головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності міського голови та його заступників Дніпровської міської ради Антон Андрієнко.


Щодня у парках міста проводиться дезінфекція поверхонь, проте у міськраді нагадують про необхідність дотримуватися соціальної дистанції та використовувати засоби індивідуального захисту.

У Дніпрі створили мапу здорового та безпечного відпочинку - фото 117582

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що в Україні відсьогодні відновляться внутрішні авіаперельоти.

Також ми з'ясовували що пропонують жителям Дніпра на морських курортах.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Джерело: Дніпровська міська рада
Поділитися: