У Дніпрі створили додаток D-transport: що це і для чого?

У Дніпрі створили додаток D-transport: що це і для чого? - фото 1

Дніпрянам презентували новий мобільний застосунок D-transport, який містить в собі новини й інформацію про точний рух транспорту міста.

Тепер дніпряни зможуть швидко і зручно відстежувати точний рух всього громадського транспорту, адже у Дніпрі запрацював застосунок D-Transport.

Завантажити додаток на свій мобільний телефон можна безкоштовно через Google Play Store та App Store.

Дніпрянам презентували новий мобільний застосунок - фото 201072

Дніпрянам презентували новий мобільний застосунок
Фото: Департамент транспорту ДМР

«Ми робимо все для зручності дніпрян. Нещодавно представили чат-бот контакт-центру – серед містян він дуже популярний, адже можна швидко та зручно подати заявку щодо вирішення комунальних питань. І зараз для якісного моніторингу руху пасажирського транспорту запускаємо сервіс D-Transport», – прокоментував заступник міського голови щодо цифрової трансформації Костянтин Цепенніков.

До створення D-Transport жителі міста використовували всеукраїнські сервіси, які також передають інформацію щодо руху транспорту. Відомо, що деякі з користувачів скаржились на некоректну роботу цих платформ.

Інструкції з користування - фото 201071

Інструкції з користування можна знайти на сайті департументу
Фото: Департамент транспорту ДМР

«Якість GPS-трекерів в Україні різна, більшість сервісів “узагальнювала” інформацію, а от міський застосунок передаватиме все максимально точно, адже отримуватиме інформацію з єдиного оперативно-диспетчерського центру, до якого надається інформація про рух 35 маршрутів електротранспорту (14 трамваїв, 21 тролейбус), 99 автобусних маршрутів», – зазначив директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Ігор Маковцев.

Через застосунок дніпряни отримуватимуть повідомлення про те, які зміни відбулися в русі – сталася аварія чи ведуться ремонтні роботи.

«Також дніпряни зможуть обирати улюблені маршрути, є важлива інформація для людей з інвалідністю (наприклад, щодо низькопідлогового транспорту) та оплата онлайн. Звичайно, сервіс ще допрацьовуватиметься, тож ми чекаємо на фідбек від містян щодо доповнень», – підсумувала керівниця проєкту Ірина Ткаченко.

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.

Реклама