У Дніпрі студенти перейшли на віддалену систему навчання

23 березня, 16:28
У Дніпрі студенти перейшли на віддалену систему навчання - фото 1

З викладачами студенти спілкуються в онлайн-класі.

Потрібен лише комп’ютер та Інтернет. Дніпровські студенти під час карантину не пропускають навчальну програму. Вони щодня слухають лекції та виконують практичні завдання. Як їм це вдається, як справляються викладачі та чи сумують за університетом — тему продовжить кореспондент 34 телеканалу.

Це Катерина. Студентка університету імені Альфреда Нобеля. Уже тиждень вона сидить вдома через карантин. Та навчання не пропускає. Із викладачами і одногрупниками зв’язуються в онлайн-класі та слухають лекції.

«Або ввечері, або вранці нам дають посилання в гугл-класі на заняття, де нагадують, о котрій початок уроку, як він буде відбуватися і що треба підготувати. У нас не було жодної лекції, щоб ми її пропустили», — ділиться студентка Катерина Юрчак.

Розклад у студентів не змінився. Сьогодні Катя відслухає дві лекції та відпрацює одне практичне. І здасть домашнє завдання, адже його ніхто не скасовував.

Галина Іванівна проводить лекцію з англійської мови. Чекає, поки всі студенти з групи приєднаються до онлайн-конференції.

«Протягом уроку вони можуть приєднуватися або від’єднуватися, якщо щось сталося, не заважаючи іншим. Також ми робимо відеозапис із комп’ютера і викладаємо його у гугл-клас», — пояснює Галина М’ясоїд, доцентка університету ім. Альфреда Нобеля.

А на іншому кінці міста Руслан Максимович проводить лекцію з міжнародного піару. Каже: працюють у звичному режимі. Якщо студент не приєднався до онлайну — йому напишуть прогул. Усі пари проводять вчасно.

«Починається вона у нас в 12:35, ну плюс-мінус дві хвилини, через підключення до Інтернету. Повинна закінчитися в 13:50. І вона закінчиться так. Вони повинні на п’ятницю підготувати семінарське заняття, вони його підготують. І також з ним виступлять», — розповідає доцент університету ім. Альфреда Нобеля Руслан Ключник.

Прилаштовувалися до онлайн-навчання в екстреному режимі, — каже Руслан Максимович. Та за добу всі викладачі вже були готові до проведення лекцій.

Руслан Ключник каже, що за тиждень вже скучив за своїми студентами. І після карантину буде радий побачити їх у себе в класі.

Аліна Моренко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: