У Дніпрі стартують роботи з будівництва нового аеродрому: які завдання у підрядника?

У Дніпрі стартують роботи з будівництва нового аеродрому: які завдання у підрядника? - фото 1

Будівельникам необхідно демонтувати і перемістити інфраструктурні одиниці аеродромного комплексу.

У Дніпрі 16 вересня стартують роботи з будівництва нового аеродромного комплексу. Перш за все підрядники демонтують трансформаторні підстанції та системи дистанційного управління, а також винесуть кабелі зв'язку і електрики.

Як заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій, підрядник зобов'язаний забезпечити перемикання світлосигнального обладнання і перемістити метеомайданчик. Відповідно до опублікованого тендеру, замовнику підготовчі роботи обійдуться майже в 15 млн гривень.

«Також оголошено тендер на відбір генпідрядника будівництва аеродрому. А приватний інвестор розпочинає будувати новий пасажирський і VIP-термінали», — написав на своїй сторінці в соцмережі Владислав Криклій.

Чиновник додав, що для ефективності реалізації проєкт розділили на кілька частин.

«Це дозволить виконати важливий обсяг робіт для підготовки інфраструктури і забезпечити безперервне функціонування аеропорту на час будівництва», — зазначив міністр інфраструктури.

 

Раніше ми писали, що Президент України Володимир Зеленський розповів, коли у Дніпрі розпочнеться будівництво нового аеропорту. Глава держави акцентував, що роботи стартують уже на початку осені.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор

Реклама