У Дніпрі стартував сезон тюльпанів: якими видами квітів можна порадувати жінок?

06 березня, 10:40
У Дніпрі стартував сезон тюльпанів: якими видами квітів можна порадувати жінок? - фото 1

Продавці кажуть, як і минулого року, тюльпани коштують від 20-ти до 35-ти гривень за штуку.

Бахромчасті, піоноподібні чи лілійні. У Дніпрі стартував сезон тюльпанів. Їх розкуповують до 8 березня. Сьогодні — більшість дарує квіти колегам та вчителям. До нашого міста тюльпани привезли з Голандії та Польщі. Також продають і місцеві - з області чи інших регіонів України. У скільки обійдеться букет? Де дешевше та який тренд цього року?

На подвір'ї пана Олександра — понад півтори тисячі тюльпанів. Усі — рожево-жовтого кольору. Вирощує їх у теплиці спеціально до 8-го березня. Каже, так підробляє на пенсії.

“Я з дружиною. Дочка з зятем і син з невісткою. 6 людей. І якщо ми заробимо тисяч 25. Мінус вугілля 5 тисяч, мінус добрива, виходить 20 тисяч розділити на 6 осіб”, - говорить Олександр Міркун, вирощує тюльпани.

Чоловік ділиться, труд — нелегкий. Кожні три години приходить до теплиці, аби перевірити температуру. І так близько місяця, пОки квіти не зІйдуть. Тож і ціна — відповідна.

На ринку сезон тюльпанів стартував відсьогодні, каже продавчиня Лариса. І додає, ціна залежить від сорту.

"Це новий сорт тюльпанів, виростили в цьому році, називається “Лілійні”. Це суміш лілії, орхідеї і тюльпана. Зараз ціна від 25 до 30-35 грн. Ось такі конкретно 25 грн. Що буде до 8 березня поки невідомо, все залежить від постачальників", - розповідає продавець Лариса Шипко.

Такі ж ціни і на інших базарах. Та сьогодні зранку — ажіотажу тут немає.

"Хотілося б краще, завжди нам хочеться чогось кращого, а так ходять, купують. Чоловіки зараз на підприємства купують, корпоративи, швидше за все. Жінки зараз в школи і садки купують", - розказує продавець Наталія Гончар.

За тюльпанами приїхав і Костянтин. Взяв своїм колегам 5 букетів. Каже, так робить щороку.

"Це один з найбільш таких світлих, теплих весняних свят. Звичайно, жінки в таке свято, звичайно їм дуже приємна увага і звичайно вони виглядають дуже красиво, квітуче”, - додає покупець Костянтин Ошепков.

Тюльпани купляють і жінки. Бахромчасті, піоноподібні, округлі чи гострі. Тут, у квітковому комплексі, понад 30 сортів тюльпанів. Продавці кажуть, створюють не просто букети, а цілі композиції.

"Можна купувати квіточки, як міксами, так і в одиночному кольорі. Дуже яскраво виглядає, хочеться весни, хочеться сонця. Можна з ірисами взяти, весна, можна з мімозкой взяти, і з трояндами робимо", - пояснює директор квіткового комплексу Юлія Акулова.

Скільки тут тюльпанів — не перерахувати. Продавчиня каже, понад три тисячі. Їх привезли з Голландії та Польщі. Деякі — з нашої області чи інших регіонів України.

Продавці кажуть, як і минулого року, тюльпани коштують від 20-ти до 35-ти гривень за штуку. А з чого, власне, починалося свято? Історія 8 Березня та як його цьогоріч відзначатимуть у Дніпрі — дивіться у неділю о 18:30 у “Деталях Підсумках”.

 
Поділитися: