У Дніпрі солдат розстріляв товаришів по службі: у якому стані потерпілі?

У Дніпрі солдат розстріляв товаришів по службі: у якому стані потерпілі? - фото 1

Уночі 27 січня 20-річний солдат строкової служби взяв у збройовій автомат і почав стріляти по товаришах по службі. Внаслідок цього загинули військові.

Нагадаємо, що 27 січня 20-річний солдат Рябчук Артемій Юрійович 2001 року народження почав стріляти по товаришах по службі. Після чого втік зі зброєю. Його оголосили у розшук. О 9:30 хлопця затримали у Підгородному.

Унаслідок цього 5 осіб загинули, а ще 5 отримали поранення. Під час надання медичної допомоги померла військовослужбовець НГУ, яка також отримала вогнепальні поранення. У місті введено поліцейську операцію "Сирена".

Четверо з поранений наразі перебувають у лікарні імені Мечникова, один — у 16-й ​​лікарні, у відділенні відновлювальної хірургії та реабілітації кисті.

За словами радника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка, 22-річна військовослужбовиця Нацгвардії у тяжкому стані — солдат випустив в неї три кулі. В дівчини поранене коліно, плече та живіт.

Потерпіла втратила понад три літри крові, зараз лікарі роблять усе можливе для її порятунку.

Також у тяжкому стані її товариш по службі, його поранили в черевну порожнину. Життю ще двох поранених, яких доправили в "Мечникова", за оцінками лікарів, нічого не загрожує.

Боєць, якого доправили до 16-ї лікарні, також перебуває у тяжкому стані. У нього поранення в груди, стегно та плече.

Усіх небайдужих просять здати кров для поранених.

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.

Реклама