У Дніпрі солдат розстріляв товаришів по службі: його затримали

У Дніпрі солдат розстріляв товаришів по службі: його затримали - фото 1

Уночі 27 січня 20-річний солдат строкової служби взяв у збройовій автомат і почав стріляти по товаришах по службі. Внаслідок цього загинули військові.

Затримали 20-річного Артема Рябчука, якого підозрюють у нічній стрільбі на ПМЗ. Як повідомили у пресслужбі Нацполіції, парубка спіймали 27 січня о 9:30 на вул. Крайній у м. Підгородне.

До поліції надійшло більше десяти викликів від людей, які повідомляли про підозрілих осіб. Під час відпрацювання одного з таких викликів поліцейські затримали військовослужбовця, який розстріляв п’ятьох людей та ще п’ятьох поранив.

Нагадаємо, що 27 січня 20-річний солдат Рябчук Артемій Юрійович 2001 року народження почав стріляти по товаришах по службі. Після чого втік зі зброєю. Його оголосили у розшук.

У результаті цього 5 осіб загинули, а ще 5 отримали поранення. Під час надання медичної допомоги померла військовослужбовець НГУ, яка також отримала вогнепальні поранення.У місті введено поліцейську операцію "Сирена".

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі помилково повідомили про замінування автомобіля.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама