У Дніпрі сьогодні представили  стратегію розвитку області

26 серпня, 21:52
У Дніпрі сьогодні представили  стратегію розвитку області - фото 1

А також команду від партії “Слуга Народу” на місцеві вибори.

Зібрання провели просто неба. Презентація пройшла під час робочого візиту президента України Володимира Зеленського на Дніпропетровщину. Головними напрямками розвитку нашої області визначені інфраструктура та екологія. У пріоритеті – чиста вода та повітря, будівництво елеваторів, аеропорту у Дніпрі, доріг та найбільшого в Україні екопарку. У Зе-команді кажуть, що готові підтримати важливі проєкти.

«Продовжити велике будівництво, маленьке будівництво так, щоб і діти, і батьки, щоб всі громадяни бачили результати того, як працюють громади разом з урядом, президентом та головами маленьких територіальних громад», - намітив плани влади голова Дніпропетровської облради Святослав Олійник.


Стратегію розвитку Дніпра готовий втілювати у життя кандидат на посаду міського голови Сергій Риженко. Останні 9 років він очолює обласну лікарню Мечникова. До цього був першим заступником міністра охорони здоров'я та обирався депутатом обласної ради. Він вважає, що функція керівника міста полягає у створенні комфортних умов для його жителів. Незалежно від статусу та походження.

«Дуже важливі завдання, які ми обговорювали з президентом - найближчим часом Дніпро робити містом, яке комфортне для всіх. В якому зможе себе почувати добре і дитина, і літня людина, і пенсіонер, і інвалід. Саме ці питання найбільш актуальні, і ми зробимо все, щоб Дніпро став краще», – сказав головний лікар ОКЛ ім. І. Мечникова Сергій Риженко.


Сергій Риженко наголошує, що важливо також подбати про здоров'я містян, зокрема якість питної води.

«Особливо мене турбує якість питної води. Вона на сьогоднішній день така: пити її неможливо, потрібно проводити максимальні реконструкції для того, щоб в кожен будинок дніпрян надходила якісна вода. Від цього залежить життя і здоров'я людини», - продовжив Сергій Риженко.


У презентований сьогодні команді кандидатів від «Слуги Народу» на місцевих виборах — лікарі, спортсмени, промисловці та представники національних меншин.
Вибори очільників міст та в органи місцевого самоврядування пройдуть 25 жовтня.

Поділитися: