У Дніпрі сьогодні можуть включити опалення

У Дніпрі сьогодні можуть включити опалення - фото 1

На сайті міськради з'явився проєкт документа, в якому говориться про початок опалювального сезону в місті.

На сайті Дніпровської міської ради опублікували проєкт рішення, де зазначили подати теплопостачання 19 жовтня або в разі зниження середньодобової температури до +8 градусів впродовж 3 діб.

Зазначимо, що за останні три доби у місті середньодобова температура була +8 — +9.

Але поки що цей проект не підписав градоначальник Дніпра Борис Філатов.

Раніше ми писали про те, що у Дніпропетровській області збільшилася кількість пожеж через електрообігрівачі. За словами рятувальників, найчастіше побутові пожежі виникають через нехтування простими правилами безпеки, а з настанням холодів в будинках жителів Дніпропетровщини спалахує все частіше. Тільки за жовтень в Дніпропетровській області сталося 119 побутових пожеж. У них загинули чотири людини.

Крім того, у центральній частині Дніпра можуть перекрити пішохідну і проїжджі зони вже через тиждень. Це пов'язано з благоустроєм території біля будівлі по вулиці Троїцькій, 5. А самі роботи повинні бути з 25 жовтня 2021 року по 25 червня 2022 року. У зв'язку з цим можуть звузити і перекрити проїжджу і пішохідну частини на перетині вулиць Троїцької та Старокозацький.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама