У Дніпрі соціологи розповіли про ймовірність проведення другого туру виборів

У Дніпрі соціологи розповіли про ймовірність проведення другого туру виборів - фото 1

На думку експертів, кінцеві висновки робити поки що рано.

В ефірі програми "Грані" на 34 телеканалі побували соціологи Надія Міхно і Андрій Шуліка. В інтерв'ю Фаїні Мендалюк вони розповіли про підсумки виборчої кампанії, а також про прогнози аналітиків.

«Перед виборами ми бачили багато соціологічних досліджень. Усі вони були досить різні, з різним ступенем достовірності. Але, в принципі, основні тенденції ми там могли побачити. Ми бачимо певного лідера гонки, ми бачимо тих, хто входив у четвірку, — вони збыгалися», — зазначає соціолог Андрій Шуліка.
«Повністю згодна зі своїм колегою. Результати спрогнозовані. Дійсно, п'ятірка була вельми очікувана. Тут є питання: наскільки будуть зрушені результати в той чи інший бік?» — додає соціолог Надія Міхно.

Вона також підкреслила, що, згідно з попередніми даними аналітиків, другого туру виборів бути не повинно. Однак кінцеві результати можуть закінчитися на результаті 48–49%, що говорить про необхідність проведення другого туру голосування.

Самі ж дані першого туру виборів повинні бути офіційно представлені 6 листопада.

«Зараз виборами займаються конкретно територіальні комісії. Тому в кожному місті і регіоні це оголошення може варіюватися. Але те, що результати ми побачимо протягом двох тижнів, — 100%», — зазначив соціолог Андрій Шуліка.

Реклама