У Дніпрі соціальне таксі поповнилось новим автомобілем

02.11.2020, 17:44
У Дніпрі соціальне таксі поповнилось новим автомобілем - фото 1

Наразі в міському Центрі соціальної допомоги працюють п’ять авто.

З початку 2020 року соціальним таксі скористалися 653 людини, яких перевезли 2613 разів.

«Авто було придбано коштом міського бюджету в жовтні 2020 року. Центр соціальної допомоги не зупиняється на досягнутому, і ми намагаємося збільшити кількість наданих послуг і розширити коло їх отримувачів. Раніше цією послугою люди з інвалідністю мали змогу скористатися тричі на місяць, а тепер вже в тестовому режимі - чотири рази. Якщо за цей місяць ми будемо справлятися з таким навантаженням, кількість перевезень на одну людину виросте до п’яти на місяць. Усі спеціалізовані авто забезпечені двома вогнегасниками, аптечками та світловідбивними жилетами, а також набором для евакуації у разі екстреної ситуації. Окрім цього, автомобіль укомплектований гідравлічним підіймачем, камерою заднього виду, магнітолою з “Hands Free”, відео реєстратором, камерою заднього виду та парктроніком для зручності переміщення по місту. Наступного року ми плануємо придбати ще одне спеціалізоване авто. Це необхідно, щоб зробити місто більш доступним і комфортним для людей з інвалідністю», – розповів директор міського Центру соціальної допомоги Максим Єрьоменко.


Перший раз у новому спеціалізованому авто виїхав і водій Володимир Копшар. До цього він шість років допомагав людям, працюючи на швидкій:

– Пристосуватися до нової роботи було не складно, звичайна робота - допомагати людям. Ця послуга є дуже важливою для людей з інвалідністю. Я їм допомагаю заїхати та з’їхати з авто, а потім закріплюю крісло паском безпеки.


Підопічний Центру соціальної допомоги Сергій Ткаченко в травні цього року після операції втратив ногу і з того часу не міг вийти з дому, доки не дізнався про соціальне таксі. Дніпрянин згадує, що відвідування лікарні для нього перетворювалося на суцільну проблему, бо не у всі машини вміщався возик:

– У парку Шевченка відбувалася спартакіада, де я брав участь у змаганнях з дартсу. Саме там я і познайомився з цією послугою. Коли настав час їхати на протезування, я зателефонував диспетчеру і замовив таксі. Соціальне таксі - це радість для таких людей, як я. Нам допомагають, і все це безкоштовно.


Cкористатися соціальним таксі можуть люди з інвалідністю першої та другої групи з захворюванням опорно-рухового апарату та першої групи з порушенням органів зору. Для цього їм необхідно стати на облік у відділені щодо надання транспортних послуг «Соціального таксі» в міському Центрі соціальної допомоги, надавши посвідчення особи з інвалідністю або пенсійне, копії довідки МСЕК, паспорту та ідентифікаційного номеру, а також заповнивши заяву. Після цього замовити таксі із зазначенням своїх даних та часом і місцем призначення поїздки, можна буде за номерами телефонів 0504119191, 0981659191, 7856462 або через лист на електронну адресу [email protected]
Працює служба з понеділка по п'ятницю, з 8:00 до 17:00.
В окремих випадках здійснюються перевезення в Солоний Лиман або Роздори, до санаторно-лікувальних закладів.

 

Нагадаємо, раніше у Дніпрі відкрили Правобережне управління соціального захисту населення. Останнім часом в установі проходив капітальний ремонт.

Джерело: Дніпровська міська рада
Поділитися: