У Дніпрі шоста міська лікарня отримала апарат штучної вентиляції легень

12.05.2020, 18:52
У Дніпрі шоста міська лікарня отримала апарат штучної вентиляції легень - фото 1

ШВЛ у медзаклад поставили в межах боротьби з коронавірусною інфекцією.

Допомога тим, хто бореться з недугами. Шоста Дніпропетровська лікарня отримала новий апарат штучної вентиляції легень.

Це допомога від компанії Інтерпайп і фонду "Відродження регіону". До них звернувся народний депутат Дмитро Кисилевський, аби забезпечити лікарню необхідним медичним обладнанням.

«Це дуже важливий крок для того, щоб лікарні були забезпечені і могли ефективно, професійно лікувати хворих, які потребують саме такої терапії. Такої специфічної, як апарат ШВЛ», — ділиться народний депутат України Дмитро Кисилевський.


Зараз у лікарні поки що немає пацієнтів із Covid-19. Проте, — кажуть, — повинні бути готові. До того ж апарат ШВЛ можна використовувати не лише під час лікування коронавірусу.

«До нас надходять важкі черепно-мозкові травми, до нас надходять політравми, у нас є маса інсультних хвороб, які вимагають дійсно продовженої інтелектуальної штучної вентиляції легень», — повідомляє Наталія Волкова, в. о. завідувача реанімаційного відділення Клінічної лікарні № 6.

За допомогою апарату штучної вентиляції легень можна врятувати життя в разі складних форм дихальної недостатності. Лікарі кажуть, що такого приладу в них ще не було.

«Це вкрай важливий і потрібний подарунок саме зараз. На сьогодні важко переоцінити значення цього апарату для лікувального закладу в цілому, для безперебійної і вчасно наданої допомоги», — ділиться Тетяна Подвігіна, медична директорка Міської клінічної лікарні № 6.


Фонд "Відродження регіону" спільно з "Інтерпайп" та OLX придбали 7 сучасних американських апаратів ШВЛ. Усі передали медичним закладам Дніпра, Нікополя та Новомосковська.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: