У Дніпрі школярів заздалегідь відправили на дистанційне навчання

30.12.2020, 14:44
У Дніпрі школярів заздалегідь відправили на дистанційне навчання - фото 1

Дистанційне навчання триватиме два тижні після завершення зимових каникул — з 11 до 24 січня 2021 року.

Батьки та профільна спільнота позитивно оцінили та оцінюють дистанційне навчання. Представниця батьківства школи № 134 Ольга Мороз заявила, що такий формат навчання зблизив учнів і вчителів:

— На мою думку, діти навчилися правильно комунікувати з учителями, не боятися ставити запитання. У них з’явився діловий зв’язок, якого раніше не було.
Зы свого боку директор Дніпровського ліцею інформаційних технологій при ДНУ ім. Олеся Гончара Сергій Григор’єв розповів, що у Дніпрі в дистанційному форматі організували не тільки навчання, а й олімпіади.

«Для нашого навчального закладу дистанційне навчання не стало викликом. Ми вже багато років співпрацюємо з великими IT-компаніями. Восени виникла проблема, що олімпіади з різних предметів, які проходять щороку, не можна провести як зазвичай. Ми провели їх онлайн, сповістили про це заклади освіти. Всього ми провели 30 етапів олімпіад із різних предметів, а це близько 10 тисяч робіт учасників. Це безцінний досвід, який ми зможемо використовувати й у майбутньому», — сказав Сергій Григор’єв.


Нагадаємо, раніше у Дніпропетровській області створили три сучасні науково-навчальні лабораторії. Функціонувати вони будуть на базі Криворізького педагогічного університету.

Також у Дніпрі впровадили пілотний проєкт із ремонту пішохідних доріжок у дитсадках. Доріжки спробували відремонтувати за новою технологією.

А ще у Дніпрі оновили школу № 40. У навчальному закладі це перший ремонт за останні 50 років.

Джерело: Дніпровська міська рада
Поділитися: