У Дніпрі школа № 62 впроваджує енергоефективні технології

25 лютого, 19:47
У Дніпрі школа № 62 впроваджує енергоефективні технології - фото 1

Заощадили 40 відсотків тепла. Цим за останній рік може похвалитися школа № 62 у Дніпрі. Вона потрапила до переліку закладів, де впроваджують енергоефективність.

Усе — за договором із Європейським банком. На перший етап проєкту виділили понад 10 мільйонів євро. За ці гроші вже оновили 84 міські школи та садочки.

«Утеплення перекриттів горища 500 квадратних метрів. І замінено 220 метрів вікон. Також встановлено три теплові пункти в різних будівлях школи. Це дозволяє регулювати тепловий потік», — говорить начальник відділу КП "Дніпровська муніціпальна енергосервісна компанія" Володимир Афанасьєв.
«Саме за рахунок оцієї економії, яку буде забезпечено в межах цього проєкту, будуть повертатися кредитні кошти Європейського банку. І, насправді, це лише перший етап», — каже директорка міського департаменту інноваційного розвитку Юлія Павлюк.

Другий етап проєкту розпочнуть наступного року. У мерії кажуть: уже підписали договір на 25 мільйонів євро. За ці гроші хочуть утеплити ще близько ста закладів.

Поділитися: