У Дніпрі шестикласник побив вчительку під час уроку

У Дніпрі шестикласник побив вчительку під час уроку - фото 1

Нещодавно в Дніпрі учень 94 школи напав на свою вчительку прямо під час уроку.

Нещодавно в Дніпрі під час одного з уроків шестикласник напав на вчительку і почав її бити. Про це повідомляє дочка потерпілої Ольга Остапенко на своїй сторінці в Facebook.

Інцидент стався в 94 школі, яка розташовується на вулиці Великій Діївській. Під час уроку музики вчителька зробила зауваження хлопцеві, який клацав у телефоні і жував горіхи. У відповідь на зауваження, він відреагував нецензурною лайкою. Після цього вчителька підійшла до дитини і забрала мобільний пристрій. У відповідь учень кинувся на неї з кулаками на очах у всього класу.

В результаті нападу руки, грудна клітка, і живіт жінки були покриті синцями і гематомами.

Після інциденту батьки дитини забрали документи зі школи і відмовилися коментувати ситуацію.

Як повідомили в Департаменті гуманітарної політики, заяву про напад вже передано в поліцію.

«Комісія КЗО "СЗШ №94" ДМР наразі встановлює всі обставини цього випадку. Адміністрацією школи подана заява до поліції щодо спричинення тілесних ушкоджень вчителю. Департаментом контролюється ситуація щодо проведення заходів відповідно до чинного законодавства. Правоохоронні органи наразі проводять дії щодо встановлення обставин та винних осіб», — написала пресс-служба Департаменту гуманитарної політики Дніпровської міської ради.

Раніше ми писали про те, що на Дніпропетровщині неповнолітній хлопець пограбував жінку. Під час бійки між двома дівчатами, потерпіла впустила мобільний телефон. Це побачив один з учасників конфлікту. Він схопив гаджет і втік.

Реклама

 

Реклама