У Дніпрі рятують бійця, біля якого вибухнув снаряд

Фото: DepoДніпро - фото 1
Фото: DepoДніпро

У зоні проведення операції об'єднаних сил під час обстрілу було поранено військовослужбовця.

До лікарні ім. Мечникова у Дніпрі було доставлено військовослужбовця Збройних сил України, за кілька метрів від якого вибухнув снаряд під час обстрілу позицій у районі Красногорівки.

Лікарі борються за життя воєнного вже п’ять днів. Його уразила велика кількість уламків снаряда, один з яких викликав внутрішньочерепний крововилив, також уламками було роздроблено ліву стегнову кістку.

Бійця прооперували одразу після евакуації до лікарні Дніпра. Йому зробили трепанацію черепа, операція на мозку тривала понад дві години.

Наразі пораненого переводять із реанімації у відділення нейрохірургії.

Також ми писали, що у Дніпрі розробили SOS-браслети з QR-кодом, аби вчасно і правильно надавати допомогу людині, якій раптово стало зле. Якщо його відсканувати — у смартфоні відкриється електронна анкета, де буде вся необхідна інформація. Такі прилади призначені для людей із хронічними захворюваннями: епілепсією, цукровим діабетом, серцево-судинними недугами. Отримати й активувати браслет можна за 15 хвилин. За підрахунками фахівців, близько 15 тисяч дніпрян перебувають у зоні ризику. Їм рекомендовано мати при собі такі браслети. На сьогодні у міських територіальних центрах їх роздали вже понад п’ятсот.

Крым того, у МОЗ застерегли про шахрайство. Шахраї від імені МОЗ надсилають українцям інформацію з проханням відправити номер картки та CVV. Начебто громадянам хочуть передати тисячу гривень за вакцинацію. У цих повідомленнях шахраї просять надіслати номери карток та інші персональні дані, нібито необхідні для виплати коштів на банківські рахунки. Такі звістки надходять користувачам у месенджерах, через звичайні смс-повідомлення, а також зустрічаються у соціальних мережах та рекламних банерах.

Реклама

Реклама