У Дніпрі розробили "Портал відкритих даних"

23 липня, 19:30
Актуально
Фото: dniprorada.gov.ua - фото 1
Фото: dniprorada.gov.ua

Вільний доступ до публічної інформації. У Дніпрі розробили "Портал відкритих даних". Такий впровадили вже у 10 містах у всій країні.

Для цього уклали ліцензійний договір з Міністерством цифрової трансформації. На порталі можна переглянути дані про міські камери відеоспостереження та закупівлю медикаментів бюджетним коштом. Ще планують додати інформацію про вилов і стерилізацію безпритульних тварин, розміщення зарядних станцій для електричного транспорту та місце розташування комунальних контейнерів.

Реклама

«Для громадян це звісно свободний доступ до публічної інформації яка є в користуванні державною владою, для аналізу. Також для запобігання та викриття корупції», — зазначив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів щодо цифрової трансформації Костянтин Цепенніков.
«Це дозволяє створювати нові електронні сервіси, чат боті. Це корисно, що б інформацію було зручно аналізувати і використовувати в антикорупційних дослідженнях — це дуже зручно і корисно. Як показує статистика, в країні 7 млн людей користуються порталом», — сказала директорка міського департаменту інформаційних технологій Альона Чуєва.

 

Реклама