У Дніпрі розповіли, які нововведення чекають школярів з 1 вересня

31 серпня, 19:59
У Дніпрі розповіли, які нововведення чекають школярів з 1 вересня - фото 1

З першого вересня школи запрацюють з новими карантинними правилами. Зокрема, на вході повинен бути контроль температури, в класах - запас масок і антисептиків, а ще розмітка для дотримання дистанції.

Останні приготування. Від завтра школярі вже повернуться за парти. Навчальний рік, як і годиться, розпочнуть першого вересня, та цьогоріч обійдуться без традиційної лінійки. Які ще нововведення чекають на учнів та батьків?

Уже завтра пролунає перший дзвоник, та діти повернуться за парти, а нині у навчальних закладах тривають останні приготування. Із першого вересня школи запрацюють із новими карантинними правилами. Зокрема, на вході має бути контроль температури, у класах - запас масок та антисептиків, а ще розмітка для дотримання дистанції.

«На підлозі по всім поверхам є розмітка. Стрілочки зеленого кольору, жовта стрілочка розмежовує направлення в різні сторони. Для кожного класу є своє місце, де вони на перерві 10 хв, поки провітрюється, там будуть знаходитися», - розповідає директорка школи № 15 Тетяна Нємцева.

Окрім того, до першого вересня в школах провели косметичні та капітальні ремонти. Замінили вікна, збудували спортивні майданчики та оновили фасади.

«Дуже велика кількість роботи зроблена з приводу нашого закладу. Це повністю модернізація зовнішнього вигляду нашого закладу, заміна вікон і манеж для зимових видів спорту», - ділиться директорка школи № 106 Інна Палієва.

Як організувати навчальний процес, кожна школа вирішує самостійно. Так, деякі заклади матимуть декілька змін. Також цьогоріч не діти ходитимуть по класах, а вчителі приходитимуть до них.

«До нинішнього складного навчального року готові. Що стосується всіх протибактеріологічного заходів, ми підготували розмітку, просвітницьку літературу, мило. Школи забезпечені барометрами», - повідомляє Борис Філатов, міський голова Дніпра

Цьогоріч перше вересня пройде без традиційної лінійки. Урочистості проведуть у класах.

По 45 учнів у маленьких класах. Так свої шкільні роки згадує міський голова Борис Філатов. Каже, дітей у школах було в рази більше. На паралелі вчилося по 6 класів.

«Уявіть собі школу, в якій класи - а, б, в, г, д, е, ж. І в кожному з 45 дітей. Це був складний час. Всі сиділи один у одного на головах, але жили весело і дружно. Шкільні роки - це те, що у кожного залишається в серці
Нам вчиться було може бути навіть складніше, ніж зараз. Ми дійсно зробили багато для того, щоб зробити освітній простір комфортним», - продовжує Борис Філатов.

 

Поділитися: